BANER5
BANER5
previous arrow
next arrow

Nasza firma, założona w 1978 r, narodziła się z zamiłowania do solidnie i estetycznie wykonanych etui do okularów, a także z dokładnego wglądu w potrzeby salonów optycznych oraz ich Klientów.

Wieloletnia obserwacja rynku uświadomiła nam, że w branży optycznej dbałość o detale i profesjonalizm mają szczególne znaczenie, a starannie wykonany produkt staje się wizytówką salonu, z którego pochodzi. Mając to na względzie, dokładamy wszelkich starań aby nasz asortyment mógł godnie reprezentować Państwa markę i jakość świadczonych usług.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Krzysztof i Filip Gańko

ALBINEX I EKOLOGIA

Wierzymy, że najlepszą inwestycją, jest inwestycja w przyszłość, dlatego od lat prowadzimy aktywną politykę proekologicznego zarządzania surowcami. Daje nam ona pewność, że nasze produkty są nie tylko wyznacznikiem jakości, ale także dobrym krokiem w stronę czystego środowiska

OEKO-TEX Standard

Reach Regulation EU

Biuro projektowe

Nasza wykwalifikowana kadra odpowiedzialna za projektowanie i nowoczesne wzornictwo pomoże Państwu spersonalizować swoje etui tak, aby stały się one znakiem rozpoznawczym marki i spełniały nawet najśmielsze oczekiwania.

Albinex na świecie

Dlaczego Albinex

Produkty oferowane przez Albinex wytwarzane są zawsze z atestowanych i w pełni bezpiecznych dla środowiska materiałów.

lat doświadczenia

oferowanych produktów

sklepów partnerskich